Ano dnes již je fotoaparát jistě i ve vaší rodině ale pokud by jste chtěl(a) fotografie od někoho kdo již fotí delší dobu a má jisté zkušenosti, tak prosím čtěte dál a nechte to klidně na mě!

 

• Focení portrétů
Není potřeba mít žádné zkušenosti ani obavy. Rád Vás budu v uvolněné atmosféře směřovat k tomu, jakou pozici zaujmout, abyste na fotografiích vypadali co nejlépe. Pokud Vás nebaví stereotyp fotografických ateliérů, udělejte si nevšední den a nechte si vytvořit originální fotografie v exteriéru. Myslíte si, že jste nefotogeničtí? Dokážu Vám opak!

• Fotografování svateb
Bude to zajisté jeden z nejdůležitějších dní ve Vašem životě, který musí dopadnout na jedničku a já k tomu tak vždy přistupuji. V průběhu svatby se snažím nerušit a nestrhávat na sebe zbytečně pozornost, protože ta patří jen Vám. Na fotografiích se snažím zachytit neopakovatelnou atmosféru, nápad a co nejvíce originality tak, abyste se jimi mohli chlubit svým přátelům a na tento den rádi vzpomínali jen ve veselém. Po obřadu následuje focení s rodinou, svědky a přáteli. Následně přibližně hodinové focení pouze novomanželů v okolí a na místech, které byste si přáli. Každý balíček obsahuje upravené fotografie z celého průběhu svatby + nejlepší vybrané vyretušované fotografie v barevném i černobílém provedení. Nejpozději do 2 týdnů (většinou do 10 dní) budou fotografie připraveny na mém webu ke stažení.

• Rodinné a těhotenské foto, fotky pro radost, či jako dárek
Nebyla by škoda nezaznamenat období těhotenství, které je tak výjimečné a krásné? Rádi byste si tyto chvíle připomněli i za pár let? Nechcete se v tomto období přesouvat do prostředí, která neznáte a necítíte se dobře? Využijte moji nabídky a nechte se nafotit v pohodlí Vašeho domova! Rád přijedu, přivezu potřebné vybavení a nafotím fotografie přesně podle Vašeho přání.

• Reportáže z maturitních plesů a firemních večírků
To, že má někdo zrcadlovku, ještě neznamená, že ji umí i správně ovládat. A zvláště při reportáži je to extrémně důležité. Je potřeba správně reagovat na častou změnu světelných podmínek, zachytit atmosféru a v neposlední řadě ty nejdůležitější okamžiky, které se Vám následně vybaví i po několika letech.