Ahoj, jsem rád, že jste zavítali na můj web. Jmenuji se Jiří Klučiar(1974) pracuji jako Ajťák a fotografování je můj největší koníček, kterému se průběžně věnuji přibližně od roku 2001. A od pořízení své první digitální zrcadlovky mu vlastně věnuji veškerý svůj volný čas. Vyhraněný styl fotografie zatím hledám, fotím prakticky vše co se mi líbí. V začátcích jsem se zaměřoval výhradně na krajinu a přírodu. Později mě začalo fascinovat makro a následně jsem přešel na fotografování svých dětí. V přítomnosti propadám portrétní fotografii a jsem sám zvědavý kam mě to ještě povede.

Jsem si vědom toho, že každý fotoweb by měl obsahovat sekci věnovanou technice a jsem rád, že v tomto bodě vás nemusím zklamat. V současné době používám digitální zrcadlovku CANON 5D M3 s běžně dostupnými objektivy. Konkrétně:

  • Canon EF 24-70 f/2,8 L USM
  • Canon EF 70-200 f/2,8 L USM
  • Canon EF 100mm f/2,8 L Macro IS USM
  • Canon Extender EF 2,0x III

Následuje Stativ Manfrotto 7302YB, blesk Canon Speedlite 430 EX II s Transmitterem ST-E2 a po té jen pár důležitých filtrů na objektivy.

Pro kontakt se mnou je asi nejednoduší mi napsat a já se ozvu:

jiri(zavinac)kluciar.cz

Jinak bych doporučil pár sociálních sítí, kde se občas vyskytuji:

Instagram, – sem zatím chodím docela pravidelně.

Facebook, – zde už moc nejsem, ale tak 1x měsíčně tam ještě nahlédnu.

A asi nejčastěji v Druhém světě.(status mé přítomnosti je tady vedle na liště) Můžete  se tam se mnou(Bruce Kanto) spojit.